Каталог белорусских сайтов TIGA.BY: Каталог, новости, погода, почта, работа, фото и многое другое

Белорусский Политический Форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Белорусский Политический Форум » Политика/Палiтыка » Білоруси що у вас з мовою?


Білоруси що у вас з мовою?

Сообщений 31 страница 60 из 149

31

Я думаю, что это всё-таки умный выпендрёжЪ... А написал так, потому что тема была по-украински создана, вот и привлекла к себе столько нездорового внимания.

32

lite написал(а):

Просто я предпочитаю общаться с людьми на том языке, к-ый они лучше понимают. Тебе же видишь, по-русски пишу, а магу напісаць і па-беларуску, калі табе так больш падабаецца - форум усё ж такі беларускі

Твое право....:)Мой вопрос можно считать риторическим.

33

Я надеюсь, что теперь эту тему можно считать закрытой, а то глаза на лоб вылазят от этой ереси (что Серёгиной, что Киянина).

34

magician написал(а):

Кому нам?Такие как ты это не вся Украина...А брешишь ты как сивый мерин.Живу в Киеве и не видел нигде массового перехода на мову.Ты,как водится у ущербных национал-фашистов ,выдаешь желаемое за действительное.
Кстати ты ж не на Украиском форуме.а пишешь на мове.Это ,я так понимаю от офигенной воспитанности?Трудно к примеру найти переводчик и свою брехню на Беларусский перевести?

1. Не бреши ні в якому ти Києві не живеш. Бо як би ти жив то сам би все своїми очима бачив. В Києві руссогавноязик можна почути тільки на вулиці да й то у вигляді суржика. А на офіційному рівні все по-українськи. Тільки свідомі руссофашисти намагаються по-кацапськи говорити да й то довго не виходить бо розмуіють що їх ніхто не розуміє.
2. Навіть якщо ти в Києві то явно ти який-небуть гастарбайтер із Крима, бо для всіх корінних киян рідна мова Українська. Або нащадок кацапської ліміти.
3. Запам'ятай вам свідомим руссонацикам не нав'язати нам корінним киянам ваш картавий руссоязик.
4. А з приводу того що я тут пишу на нормальній Українській мові, то я руссоязика не знаю бо ані в школі, ані в універі його не вивчав. Якщо ти з Києві то мав би знати що в Києві цей руссоговір ніхто не вчить то він нікому не потрібен. Крім того, т.з. "русскій язик" це діалект Руської (Української) мови, а як відомо мову мають знати всі обов'язково, а діалект ні.
5. Да і пиши на нормальній Українській мові, а то я ваш картавий руссоязик не розмію. Тільки не треба робити із себе такого свідомого і робити вигляд що ти по-українськи не розумієш.

Отредактировано Киянин (2009-11-19 13:16:58)

35

ДЛЯ Киянина: -Повторяю, поедь и посмотри на чистую Беларусь и ты увидишь, что это Украина отсталая (ниже плинтуса-средневековье)!!! Я недавно был не только в Минске, но и в Гродно и в Лиде и её окресностях! Среди моих родственников нет ни одного безработного!!! Я колесю почти по всей Украине и вижу что грязно не только в Крыму но и в Одессе и Николаеве и в Херсоне и в Измаиле и вдоль всей "железки" на север, до самой границы!!! Украина незалежная от газа, нефти, леса, дорог, промышленности, сельского хозяйства, здравоохранения, денег и т.д. И если Украиной можно гордиться-НУ ТУТ УЖ Я НЕ ЗНАЮ... Даже если Беларусь приписала к 400 000 телевизоров ещё 100 000 (хотя Россия заявляла что Беларусь производит 1млн.) то это мелочи, не на что не влияющие! А вот Украина может к НУЛЮ приписать хоть 100 000 000 000, один хрен это ЗЕРО!!! Напомни мне где сейчас работает ВСЯ западная украина, НЕ В РОССИИ ЛИ??? И я что-то не слышал, чтобы кто-то уехал работать из Крыма в Киев! Из Крыма едут в Москву!!! При советской власти Украина давала 2% мирового ВВП, а сейчас 0.2%! Нас было 52млн. а сейчас 43 (ну чем не голодомор)!? Вот ОНИ-результаты НЕЗАЛЕЖНОСТИ!!!!!!!!!!!!!!!         ДЛЯ Lite: -Меня достать НЕ ВОЗМОЖНО!!! Я спокоен по жизни как шланг!!! Волнение повышает давление и сердцебиение! А человеку дано лишь 1млрд. ударов сердца на всю жизнь!!!

Отредактировано Серёга (2009-11-20 05:09:04)

36

Серёга написал(а):

ДЛЯ Киянина: -Повторяю, поедь и посмотри на чистую Беларусь и ты увидишь, что это Украина отсталая (ниже плинтуса-средневековье)!!! Я недавно был не только в Минске, но и в Гродно и в Лиде и её окресностях! Среди моих родственников нет ни одного безработного!!! Я колесю почти по всей Украине и вижу что грязно не только в Крыму но и в Одессе и Николаеве и в Херсоне и в Измаиле и вдоль всей "железки" на север, до самой границы!!! Украина незалежная от газа, нефти, леса, дорог, промышленности, сельского хозяйства, здравоохранения, денег и т.д. И если Украиной можно гордиться-НУ ТУТ УЖ Я НЕ ЗНАЮ... Даже если Беларусь приписала к 400 000 телевизоров ещё 100 000 (хотя Россия заявляла что Беларусь производит 1млн.) то это мелочи, не на что не влияющие! А вот Украина может к НУЛЮ приписать хоть 100 000 000 000, один хрен это ЗЕРО!!! Напомни мне где сейчас работает ВСЯ западная украина, НЕ В РОССИИ ЛИ??? И я что-то не слышал, чтобы кто-то уехал работать из Крыма в Киев! Из Крыма едут в Москву!!! При советской власти Украина давала 2% мирового ВВП, а сейчас 0.2%! Нас было 52млн. а сейчас 43 (ну чем не голодомор)!? Вот ОНИ-результаты НЕЗАЛЕЖНОСТИ!!!!!!!!!!!!!!!

Шановний, не треба мені тут ля-ля. Мені твоя задрипана Білорусія нафіг не треба. Я їджу в Європу до друзів і своїми очима бачу що різниці між Європою і Україною майже нема. А щодо робітників із західноукраїнських регіонів, то всі вони працюють у Європі, а не в москоляндії. А щодо Києва то приїдь і подивись як твої земляки у нас вкалують на чорній роботі. І я тобі ще раз повторюю я живу в Україні чудово і гордий за свою Велику Державу. У тебе є ще питання???

37

Киянин написал(а):

Шановний, не треба мені тут ля-ля. Мені твоя задрипана Білорусія нафіг не треба. Я їджу в Європу до друзів і своїми очима бачу що різниці між Європою і Україною майже нема. А щодо робітників із західноукраїнських регіонів, то всі вони працюють у Європі, а не в москоляндії. А щодо Києва то приїдь і подивись як твої земляки у нас вкалують на чорній роботі. І я тобі ще раз повторюю я живу в Україні чудово і гордий за свою Велику Державу. У тебе є ще питання???

Слышь нацик,если тебе так не интересна как ты прогавкал "задрыпаная Беларуссия" так какого рожна сюда пришел?Сиди укроп вонючий в своем свинарнике и не порть воздух в не своего стойла!
Блин,ну откуда берутся такие уроды?Кто нибуть знает?

38

Киянин-наверно внук бандераста или сын юща! Если убогая Украина ничем не отличается от Европы то мне искренне жаль за Европу! А мой брат (моряк побывавший в половине стран мира) рассказывал что там нет столько нищих, голодных, разворованных заводов, перебоев с газом, светом и отсутствием горячей воды и отопления в большей части страны, запущенных земель и свалок прямо в городах! Обманул меня братан! Спасибо тебе Киянин! Теперь я буду верить только тебе а не своим глазам и родственникам!!! ПОЧИТАЙ ФОРУМЫ!!! Первая мысль всех кто приехал (+Я) в Беларусь из Латвии, России и Украины - Возвращаться назад не хочется!!!!!!!!!!!!!! А первая мысль беларуса приехавшего в Украину и увидевшего полный хаос - Свобода!!! Но вернувшись в Беларусь говорит - Порядок!!!!!!!!!!!

Отредактировано Серёга (2009-11-20 13:07:57)

39

magician написал(а):

Слышь нацик,если тебе так не интересна как ты прогавкал "задрыпаная Беларуссия" так какого рожна сюда пришел?Сиди укроп вонючий в своем свинарнике и не порть воздух в не своего стойла!
Блин,ну откуда берутся такие уроды?Кто нибуть знает?

Чуєш ти ведьмедолюб свідомий, ти давно з Уральських гір спустився. Зараз як дам то одразу побіжиш на Урал до своїз ведмедів. Ти давно із свиннярника виліз зі своїм сільським руссогавноязиком. Я ж тобі казав пиши на нормальній Українській мові, а не на свідомогавноязикє негра-пушкіна. Ану бігом на Урал ведмедів любити. А щодо Білорусії, то вона мені цікава тим, що БілоРУСЬ - це невід'ємна складова чпстина Української православної цивілізації.

40

Серёга написал(а):

Киянин-наверно внук бандераста или сын юща! Если убогая Украина ничем не отличается от Европы то мне искренне жаль за Европу! А мой брат (моряк побывавший в половине стран мира) рассказывал что там нет столько нищих, голодных, разворованных заводов, перебоев с газом, светом и отсутствием горячей воды и отопления в большей части страны, запущенных земель и свалок прямо в городах! Обманул меня братан! Спасибо тебе Киянин! Теперь я буду верить только тебе а не своим глазам и родственникам!!! ПОЧИТАЙ ФОРУМЫ!!! Первая мысль всех кто приехал (+Я) в Беларусь из Латвии, России и Украины - Возвращаться назад не хочется!!!!!!!!!!!!!! А первая мысль беларуса приехавшего в Украину и увидевшего полный хаос - Свобода!!! Но вернувшись в Беларусь говорит - Порядок!!!!!!!!!!!

Мушу тебе засмутити, я внук червоноармійця. Мої діди воювали у Червоній Армії за Радянську Україну. Вони звільнили пів-Європи і твою Білорусь з Московією від фашизму. Тому то ви (кацапи, білоруси) маєте нас Українців поважати. Бо ви нам зобов'язані.
А щодо твого брата, то ти мені скажи раптом він працює не на окупаційний флот ЧФ РФ, який незаконно перебуває на території Українського міста Севастополя? А діди твою рапто не за Денікіна воювали??? Тому то ти такий руссофашист.
А щодо людей які приїджай із Прибалти в Білорусію, то я сумніваюсь що їм там подобається. Недавно був в Литві: нормальна європейська країна. До речі, в Литві на руссогавноязикє розмовляють тільки бомжі.
І я ще раз кажу: я задоволений всім в Україні, бо вона мені дала престижну роботу і гідний рівень життя. І всього цього я досягнув сам без сторонньої допомоги.

41

Поздравляю тебя Киянин, хоть у тебя есть гарний уровень жизни. Вот и нашёлся тот единственный человек в Украине, кроме Юща, которому жить хорошо! Ты определись, Украина дала или сам достиг. И где всё то, за что воевал твой дед? Что бы он сказал про теперешнюю фашистскую Украину которая прославляет СС и предателей из УПА? Продали всё пиндосам!!! А моему брату не нашлось работы в Украине (все корабли украла и продала "незалежна держава")!!! Где Черноморское морское пароходство (было одно из самых больших в мире)??? Пришлось брателе под вражескими флагами ходить!!! А львиная доля сала в Украине польского производства!!! Как вам не стыдно граждане паны!? Тысячи украинцев тикают из разрушенных укр. сёл, где не имеют работы и жилья, в бел. агрогородки, где получают новый дом и 200-300$ зарплаты!!!    Даже найти общественный туалет (очень платный) в Украине, БОЛЬШАЯ УДАЧА!!!!!!!!!!   И уровень ВВП на душу населения в Беларуси намного выше чем в Украине!!! Цифры-упрямая вещь!!!

Отредактировано Серёга (2009-11-20 20:27:50)

42

Киянин написал(а):

Чуєш ти ведьмедолюб свідомий, ти давно з Уральських гір спустився. Зараз як дам то одразу побіжиш на Урал до своїз ведмедів. Ти давно із свиннярника виліз зі своїм сільським руссогавноязиком. Я ж тобі казав пиши на нормальній Українській мові, а не на свідомогавноязикє негра-пушкіна. Ану бігом на Урал ведмедів любити. А щодо Білорусії, то вона мені цікава тим, що БілоРУСЬ - це невід'ємна складова чпстина Української православної цивілізації.

Круто... :crazyfun:
Кто говоришь Пушкин?
Давай быдлота пиши в таком же стиле дальше-и сторонников не только твоей мовы но и вашей Тягнебоковщины будет все меньше и меньше.Лично меня это устраивает.
Писать на мове на Беларуском форуме я не буду.В чужом доме приучен вести себя прилично.

43

Киянин написал(а):

Мушу тебе засмутити, я внук червоноармійця. Мої діди воювали у Червоній Армії за Радянську Україну. Вони звільнили пів-Європи і твою Білорусь з Московією від фашизму. Тому то ви (кацапи, білоруси) маєте нас Українців поважати. Бо ви нам зобов'язані.

Украинцев и так уважают.Но ты не украинец...Фашик обыкновенный-без заморочек и наворотов. :rofl:

44

Серёга
мале дибілятко кацапське :D вилізай з москальської пропаганди і приїдь в Україну сучонок!тебе за втої слова на палю посадять,і будеш собі кричати на свойому "язику" хоч всрись)

45

magician
якщо кацап говорить по кацапськи то він патріот,якщо Українець говорить по Українськи то він махровий фашист!якщо кацап любить Кацапстан то він патріот "родіни",якщо Українець любить Україну то він махровий фашист :cool:  логіка залізна!

46

Бандерівець написал(а):

мале дибілятко кацапське  вилізай з москальської пропаганди і приїдь в Україну сучонок!тебе за втої слова на палю посадять,і будеш собі кричати на свойому "язику" хоч всрись)

Живу в Киеве,говорю как большинство киевлян на русском,мову хохлядским языком не называю.Куча друзей,знакомых на кол сажать никто не собирается. :crazyfun:

47

Бандерівець написал(а):

якщо кацап говорить по кацапськи то він патріот,якщо Українець говорить по Українськи то він махровий фашист!якщо кацап любить Кацапстан то він патріот "родіни",якщо Українець любить Україну то він махровий фашист   логіка залізна!

Удодная логика...Тут на этом форуме где ты такое высмотрел?
Я всего лишь удивился почему на Беларуском форуме на мове размовляют.Что б круче выглядеть? :rofl:

48

magician
мені всеодно де ти живеш ушльопок,те що ти мудак я вже зрозумів,далі то що?

49

magician
а чого це на білоруському форумі на кацапській говірці угро-фінських нарєчій калмикії і прочіш чувашій я маю писати? О_о а лапоть? Білоруська і Українська схожі як дві краплі води,це тільки у таких обмежиних як ти москалів може виникнути таке питання.мало того що Україну всю засрали падли кацапські,так тепер в Білорусь воно лізе.
де тут білоруси???????? Білоруський форум а москалоти повним повно  :writing:

50

Бандерівець прикольно было бы на тебя в живую посмотреть.Наверника мелкое ничтожное существо с трусливыми глазами... :crazyfun:
Продолжай в том же духе-твои перлы лучший вариант пропоганды укроффобии-и я не шучу.

51

magician
ти на мене глянути хочиш?:) ти іди в дзеркало глянь москалота тупа,там ти побачиш лошка москальського у якого від української мови соплі починають тікти і піднімається температура від самої думки що далеко не вся Україна любить Кацапстан і кацапів! моя би воля,я би вам всім лаптям в паспорт ставив мітку другий сорт,як в Латвії,поки не вивчите мову на роботу би не брав,або дававби найгірший соц.пакет,і я впевнений так і буде.тому готуйся чмирьок.
я от одного не розумію,чо вам москалям вийобуватись? вали собі в кацапстан і стони там,так ні сидить в Україні,і чмирить все і вся=)) москалота це не люди це якийсь біо.вид совкових лаптьових.... :D  :D  :D

52

На счёт Белорусского языка: Он больше похож на Русский (гдето 60%) и на 40% на Украинский!!!  Теперь на счёт ВОВ: Кто там кому обязан??? На сколько я помню фашистов остановили не под Киевом, а под Москвой!!! А во Львове, их ублюдков, вообще с цветами встречали!!!

53

Киянин и бандеровец, без России у кого газ будете воровать??? А нефть откуда, а???

Отредактировано Серёга (2009-11-23 01:07:41)

54

Серёга написал(а):

Поздравляю тебя Киянин, хоть у тебя есть гарний уровень жизни. Вот и нашёлся тот единственный человек в Украине, кроме Юща, которому жить хорошо! Ты определись, Украина дала или сам достиг. И где всё то, за что воевал твой дед? Что бы он сказал про теперешнюю фашистскую Украину которая прославляет СС и предателей из УПА? Продали всё пиндосам!!! А моему брату не нашлось работы в Украине (все корабли украла и продала "незалежна держава")!!! Где Черноморское морское пароходство (было одно из самых больших в мире)??? Пришлось брателе под вражескими флагами ходить!!! А львиная доля сала в Украине польского производства!!! Как вам не стыдно граждане паны!? Тысячи украинцев тикают из разрушенных укр. сёл, где не имеют работы и жилья, в бел. агрогородки, где получают новый дом и 200-300$ зарплаты!!!    Даже найти общественный туалет (очень платный) в Украине, БОЛЬШАЯ УДАЧА!!!!!!!!!!   И уровень ВВП на душу населения в Беларуси намного выше чем в Украине!!! Цифры-упрямая вещь!!!

)))))))))))))))))))))) І знову марення свідомого кацапа. Шановний, у мене родичі живуть в Маріуполі і їм всім чомусь робота знайшлась на наших українських підприємствах, а от твоєму братові не знайшлась. А знаєш чому? Бо ти і він кацап, а кацапи працювати не вміють от тому ви там в Криму так погано і живете.
А щодо УПА то я вважаю що УПА воювали так само за Україну як і мій дід-червоноармієць!!!!

55

magician написал(а):

Круто... 
Кто говоришь Пушкин?
Давай быдлота пиши в таком же стиле дальше-и сторонников не только твоей мовы но и вашей Тягнебоковщины будет все меньше и меньше.Лично меня это устраивает.
Писать на мове на Беларуском форуме я не буду.В чужом доме приучен вести себя прилично.

От бидло кацапожопе. Ти давно в Київ переїхав??? Де ти бачив щоб в Києві розмовляли на руссогавноязикє???? В Києві всі говорять або на Українській мові або на суржику. А по руссоязику одразу вираховують селюків із Криму або таких руссофашистів як ти. А щодо того що ти смніваєшся у тому що я Українець, то це смішно чути від людина яка пише на руссогавноязикє.
А щодо пушкіна то це негретянський пісатєль для бидлоти. Ніхто із нормальних людей його не читає. Ти б краще почитав Велику Українську літературу, а не руссолітєратуру для бидла. На руссоязикє навіть класики нема. А технічна література це взангалі ексзотика.
Стосовно Тягнибока то я його не підтримую, хоча нічого проти нього не маю. Гололсуватиму за православну Тимошенкл.
А щодо моїх політичних поглядів то я Український православний шовініст.

56

Серёга
:tomato:

ти СерГей малолітній ще,мало в тебе розуму,або просто спеціально говориш штампами,хоча це твоя унила справа.так от москалику,говориш про газ так хоч би поцікавився цією темою,а не штинявато справді смішно :crazyfun:
газ українському населенню поступає український видубутий із шельфу чорного моря,і з земних ресурсів на території України.тому мерзнути ми не будемо,але тут москалоти завжди сруть на інших і ніколи не дивлятся в свій город(національна традиція цього дикого народца),бо зналиби що на відміну від України де газом покрито 95% населених пунктів в Кацапстані без газу сидять 40% населених пунктів цієї "вєлікой і могучєй" страни,яка я вам нагадаю є країною північною і сезон опалення там триває 8 місяців.

про Україну і Білорусь..... так СерГей ми братні народи,але ви тут москалі при чому?якийм боком тут пришвартувались? ми(Українці і Білоруси) Слов"янські народи,мова яких подібна на 90%,тоді як ви москалота це угро-фіно-татари+Слов"янська кров від Біл і Укр+німецька. мова ваша "язик" Слов"янська тільки на 30% тому то у вас і виникають проблеми з Українською і Білоруською тай взагалі з усіма Слов"янськими мовами,не раз і не два переконувався.
коротше нам не по дорозі з вами москалі.тусуйте ка ви всі на .....! :crazyfun:

57

Если газ украинский то какого хера батареи холодеют когда Вовка краник перекрывает!!! Украинский газ ющь продаёт на лево и срать он хотел на Украину!!! Для справки: Я сделан в Советском Союзе, в оличие от тебя-незалежной малолетки!!!

58

А ти киянин можешь думать что угодно, даже то что УПА воевала за Украину!!! Один хер ПРАВДА от этого не изменится!!! УПА создали фашисты ССовцы из предателей подхолимов!!! Твой дед мочил их засранцев, а ты его предал падлюка!!!!!!!!!!!

59

Серёга написал(а):

А ти киянин можешь думать что угодно, даже то что УПА воевала за Украину!!! Один хер ПРАВДА от этого не изменится!!! УПА создали фашисты ССовцы из предателей подхолимов!!! Твой дед мочил их засранцев, а ты его предал падлюка!!!!!!!!!!!

І знову прості кацапські емоції і не більше. Шановний від правди нікуди не дінешся. Тому вся ваша кацапська псевдоісторія це повне марення. А дід мій воював за Радянську Україну і що я нічого поганого про УПА від нього не чув!!!!

60

Киянин написал(а):

І знову прості кацапські емоції і не більше. Шановний від правди нікуди не дінешся. Тому вся ваша кацапська псевдоісторія це повне марення. А дід мій воював за Радянську Україну і що я нічого поганого про УПА від нього не чув!!!!

А през твой дает звание героя Украины офицеру СС.Вот такой круговорот в природе понимашь... %-)

Отредактировано magician (2009-11-24 09:46:37)


Вы здесь » Белорусский Политический Форум » Политика/Палiтыка » Білоруси що у вас з мовою?