Каталог белорусских сайтов TIGA.BY: Каталог, новости, погода, почта, работа, фото и многое другое

Белорусский Политический Форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Белорусский Политический Форум » Политика/Палiтыка » Білоруси що у вас з мовою?


Білоруси що у вас з мовою?

Сообщений 61 страница 90 из 149

61

magician написал(а):

А през твой дает звание героя Украины офицеру СС.Вот такой круговорот в природе понимашь...

Наприклад, кому????

62

Киянин написал(а):

Наприклад, кому????

:crazyfun: Кому?!!!
Ты точно с Украины?Хотя нет...Ты точно с этой планеты?
Впервые встретил человека,кто этого не знает....

63

magician написал(а):

Кому?!!!
Ты точно с Украины?Хотя нет...Ты точно с этой планеты?
Впервые встретил человека,кто этого не знает....

М-да, що тут скажиш свідомі як завжди: нуль аргументів і одні емоції.

64

Гауптштурмфюреру СС Роману Шухевичу Ющенко присвоил звание Героя Украины
http://www.fraza.ua/news/08.05.09/68096.html

Читай -набирайся знаний,это не вредено для здоровья. :yep:

65

magician
а чому це ти на москальськом "язиці" на Білоруському форумі пишеш?лапоть чуєш мене?....
доречі питання про "язик":)
скажи меніmagician а слово"ПАраша" москальське?

66

lite
жаль що так з мовою Білоруською!але виходить дуже логічне і просте пояснення,мова це один з найцінніших набутків Нації,Нація дуже сильно ідентифікується саме з мовою,тому Нація без мови може дуже легко бути поглинута іншою.якщо до цього всього приплюсувати істеричні соплі москалів про "Триединство" Слов"ян,то вимальовується чітка і послідовна робота угро-фіно-татарських москалів по Слов"янізації своїх диких просторів общепонятних калмикій і прочіх мордовських гір :crazyfun:  най би їх шлях трафив!курва мать москалі паршиві :crazyfun:  :idea:

67

Серёга
не знаю як у тебе,у мене батареї теплі,завжди коли зима теплі і коли літо холодні,може це у вас в кацапстані все переплутали :D

68

magician
ох як "штурмфюрер сс" ще погавкай мені :crazyfun:
я для тебе також маю подарунок 

http://uk.wikipedia.org/wiki/Російська_визвольна_армія

хахаххаха смачного тобі москалику,тільки не подавись :tomato:

69

magician написал(а):

Гауптштурмфюреру СС Роману Шухевичу Ющенко присвоил звание Героя Украины
http://www.fraza.ua/news/08.05.09/68096.html
Читай -набирайся знаний,это не вредено для здоровья.

Цитата для свідомокопитних:
Рома́н Йо́сипович Шухе́вич — (*30 червня 1907 р., Львів[1] — †5 березня 1950 р., с. Білогорща під Львовом) — член галицького крайового проводу ОУН(б), потім (з осені 1943 р.) — генерал-хорунжий, головнокомандувач УПА, голова Секретаріату УГВР. Загинув у бою. Посмертно Герой України.

Крім того, Роман Шухевич походив із українського благородного і освіченого роду, до якого твоєму кацапському відростку ще дуже далеко!!!!!!!!!

70

бандера и его правая нога шухевич-это гитлеровские шестёрки!!! Когда дедуля Киянина гнал немцев обратно в их дыру, то они резко забыли о своих халуях-полицаях и спасали только свои шкуры!!! Скоро учебники истории опять перепишут и быть нациком станет опять не модно!!! Что тогда делать будете???

71

Серёга
хто сказав що москалаль розумний???

72

Серёга написал(а):

бандера и его правая нога шухевич-это гитлеровские шестёрки!!! Когда дедуля Киянина гнал немцев обратно в их дыру, то они резко забыли о своих халуях-полицаях и спасали только свои шкуры!!! Скоро учебники истории опять перепишут и быть нациком станет опять не модно!!! Что тогда делать будете???

От тупорилий кацапік!!! Ти історію вивчи!!! А Сталін хіба не був союзником Гітлера????
Да і при чому тут нацизм. Я Український православний великодержавний шовініст. Ти взагалі розумієш що це таке!!!!????

73

Тебе впарили не историю, а бабушкины сказки!!! А СТАЛИН был ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК!!! Он сделал из СССР свехдержаву и не имел счета за "бугром" и не украл себе виллы и заводы!!! Имел только два мундира и две пары сапог!!!!!!!!! А твои хозяева (грёбаные ублюдки американоиды) несправедливо его оклеветали!!!

74

Серёга написал(а):

Тебе впарили не историю, а бабушкины сказки!!! А СТАЛИН был ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК!!! Он сделал из СССР свехдержаву и не имел счета за "бугром" и не украл себе виллы и заводы!!! Имел только два мундира и две пары сапог!!!!!!!!! А твои хозяева (грёбаные ублюдки американоиды) несправедливо его оклеветали!!!

А еще Сталин в землю не один милион людей закопал!
Некоторые для своего удовольствия виллы наворовывают,некоторые народы уничтожают....

75

magician
невже можеш щось путнє написати О_о я позетивно здивований...

76

Серёга написал(а):

Тебе впарили не историю, а бабушкины сказки!!! А СТАЛИН был ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК!!! Он сделал из СССР свехдержаву и не имел счета за "бугром" и не украл себе виллы и заводы!!! Имел только два мундира и две пары сапог!!!!!!!!! А твои хозяева (грёбаные ублюдки американоиды) несправедливо его оклеветали!!!

Щодо Сталіна то не тобі мене переконувати у його величі. Сталіна я поважаю. Тим більше що Голодомор вчинив не він, а оточуючі його руссонацикі. Я навіть зараз збірник творів Сталіна читаю (Слава Богу в українському перекладі)!!!! До речі, а ти знаєш що за часів Сталіна за незнання Української мови могли звільнити з роботи!!!!????? Що історію не вчив, кацап обісраний!!! Як завжди кацап в лапті наклав і обісрався!!!!

77

Киянин написал(а):

Щодо Сталіна то не тобі мене переконувати у його величі. Сталіна я поважаю. Тим більше що Голодомор вчинив не він, а оточуючі його руссонацикі. Я навіть зараз збірник творів Сталіна читаю (Слава Богу в українському перекладі)!!!! До речі, а ти знаєш що за часів Сталіна за незнання Української мови могли звільнити з роботи!!!!????? Що історію не вчив, кацап обісраний!!! Як завжди кацап в лапті наклав і обісрався!!!!

Ты еще творчество Гитлера и гебелся изучи...Наверника такие как ты-отмороженные в плане морали их перевели на мову... :crazyfun:

78

magician написал(а):

Ты еще творчество Гитлера и гебелся изучи...Наверника такие как ты-отмороженные в плане морали их перевели на мову...

Шановний, а ти хочеш щоб я читав Сталіна на картавому руссогавноязикє з усякими там "ісцамі" і "упразднєніямі"!!!??? Я Слава Богу ще при своєму розумі тому на руссогавноязикє книжок не читаю, бо руссогавноязик - це мова бидла і селюків!!!!

79

РУССКИЙ ЯЗЫК-ВЕЛИКИЙ И МОГУЧИЙ а про украинский такого не скажешь!!! Кстати Т.Г.Шевченко писал свои дневники на Русском!!! Вот и кумекайте на каком он ДУМАЛ! И москаль это не Русский а солдат того времени!!! Выходит Шевченко был москалём?! Голодомор устроили не руссонацики а жиды пархатые, которые и устроили цветную революцию в 1917м, под названием Октябрьская-сестра помаранчевой!!! А СТАЛИН их ВСЕХ РАССТРЕЛЯЛ (СЛАВА БОГУ)!!!!!!!!!!!! Ситуацию на Украине сможет разрулить только второй СТАЛИН (а такого не наблюдается)!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Отредактировано Серёга (2009-12-17 22:10:05)

80

Серёга
шановний мною сєрж(простий провокатор з бєрєгов маасква(каламутна вода з угро-фінського) ріки,для того щоби щось писати потрібно,хочаб мінімум щось знати,а не корстуватись одним "фільмом" Кацап ТВ який має назву "убить в сибе сруского".ти сєрж хочаб в руки брав хоч одну книгу Тараса Григоровича?чи ти так і до кінця життя будеш користуватися послугами Кацап Тв агітацій і брати за абсолют "умо виводи" такого собі олеся бузини,який сам із себе нічого в Україні не представляє ні як діяч,ні як взагалі людина,тупий нікчомний єблан який щось там із себе строє і живе виключно за рахунок розповсюдження брехні щоби ваші москальські-шовіністичні канальчікі-анальчікі прибували і башляли бабло...
тиж все своє нікчомне перебування на цьому форумі зводиш до обгаджування України, то твою срану прописку навіть сліпо-глухо-німий зможе знайти:) придурок почитай ХОЧ одну книгу Тараса Григоровича Шевченко і сам додумай на якій мові він думав!
ти мудак сєрж і це ФАКТ!

81

В отличее от тыпых, только украиноязычных нациков, Я изучал украинский и русский-50/50!!!!!!!!!! И не зациклен на одном!!! Мало того что Шевченко писал дневники на Русском, он ещё писал без знаков препинания и всё с маленькой буквы! Это уже редакторы ломали голову над его писаниной!!! А Одесские нацики набрехали юному поколению, что в советские времена нельзя было подходить к памятнику Т.Г.Шевченко и возлогать цветы!!! И маленькие тупые нацики в это верят, не задумываясь над тем а когда и кем были поставлены эти памятники (комунистами при СССР)!!!!!! Что-то я не припомню при "незалежности" установку памятников Шевченко! Только памятники жидовскому голодомору, который вы преподносите как устроенный Россией!!! Вся ваша деятельность основана на ТУПОЙ БРЕХНЕ расчитанной для ДАУНОВ!!!!!!!!!

82

Серёга
почитавши твої пости якраз і складається враження про тебе як малого,прищавого троля,який нічого в житті не знає і не вміє.
які кацапомовні щоденники? дай ссилку на документи якщо пездиш то відразу ссилку,а не стони від переглянутих КАЦАп тв фільміків.чув мене сєрж?

83

Серёга написал(а):

РУССКИЙ ЯЗЫК-ВЕЛИКИЙ И МОГУЧИЙ а про украинский такого не скажешь!!! Кстати Т.Г.Шевченко писал свои дневники на Русском!!! Вот и кумекайте на каком он ДУМАЛ! И москаль это не Русский а солдат того времени!!! Выходит Шевченко был москалём?! Голодомор устроили не руссонацики а жиды пархатые, которые и устроили цветную революцию в 1917м, под названием Октябрьская-сестра помаранчевой!!! А СТАЛИН их ВСЕХ РАССТРЕЛЯЛ (СЛАВА БОГУ)!!!!!!!!!!!! Ситуацию на Украине сможет разрулить только второй СТАЛИН (а такого не наблюдается)!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. Шевченко не писав на русском бо такої мови не існує в природі. Деякі твори Шевченка написані на московському діалекті Української мови тому що на цьому недодіалекті його примушувала писати руссонацистська влада. А я його щоденники читав на нормальній Українській мові.
2. Правильно Україні потрібен Сталін, який переб'є всіх кацапів.
3. Русскій - це штучно стоврена мова типу еспіранто. Нема жодної нормальної літератури на цій пвседомові.

84

Пра палітыку- ТУТ: wwwbelaya-rus.tk

85

УКРАИНА, сбрось с себя стадо даунов нациков, стань опять нормальной страной!!!!!!!!!!!!!!!!!!

86

"Бандерівець"  и "Киянин" - я понимаю, что хохлосвидомизм головного мозга неизлечим,
но нести ТАКОЙ фантасмагорический бред - это п**дец полный.  Извините, что на языке
международного общения говорю, а не вашем примитивном сельском диалекте.

87

великоросс написал(а):

"Бандерівець"  и "Киянин" - я понимаю, что хохлосвидомизм головного мозга неизлечим, но нести ТАКОЙ фантасмагорический бред - это п**дец полный.  Извините, что на языке международного общения говорю, а не вашем примитивном сельском диалекте.

:D

88

великоросс
;) оооо)) на форумі завівся наш персональний Вєлікосос))))
як сосеться у вєдмєПута?  :crazyfun:

89

великоросс
всесвітня мова то не твій "язик" угро-фіно-татарський на староболгарській заквасці,а англійська,тому пиши по англійськи лапоть москальська,ми тебе зрозуміємо)))

90

Ну как тебе сказать, думаю до специалиста по миньетам гниломордому мне очень далеко.

Всемирный язык и язык международного общения - немного разные вещи, но куда уж мозгами свидомицким допереть.  :rofl:
А на английском с селюком галицийским говорить - много чести.

Я то вашу примитивную тарабарщину как раз понимаю. Было бы там чего понимать... 

Вот ссылка на исследование конторы Гэллапа по русскому языку http://www.gallup.com/poll/109228/Russi … tates.aspx  - 83% жителей псевдогосударственного образование Украина в повседневной жизни используют русский.   
Хоть знаешь, кто это такие, селюк галицийский? Там правда на английском, надеюсь для селюковских мозгов не слишком сложно будет. Мелкодержавный шовинист ты наш!
 
P.S. Я конечно подозревал, что у вас там мозги бредом свидомицким промыты, но бля масштабы цирроза мозга впечатляют...
P.P.S. А вообще приезжай к нам в Донецк и озвучь свои тезисы громко и в людном месте - открытая травма черепа обеспечена.


Вы здесь » Белорусский Политический Форум » Политика/Палiтыка » Білоруси що у вас з мовою?